Brzeg, Opolskie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Koordynator

Skarbimierz k. Brzegu

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Oferowane stanowisko: Koordynator

Opis stanowiska:
- rozliczanie czasu pracy podleg³ych pracowników
- prowadzenie rejestru obecno¶ci pracowników
- nadzór nad przestrzeganiem wymogów BHP
- rekrutacja pracowników

Wymagania:
- mile widziane do¶wiadczenie na podobnym stanowisku
- umiejêtno¶æ zarz±dzania zespo³em pracowniczym
- orzeczenie o stopniu niepe³nosprawno¶ci

Osoby zainteresowane prosimy o telefon lub przes³anie swojego CV na adres mailowy. Telefon: 791-120-639

W aplikacji nale¿y umie¶ciæ klauzulê dotycz±c± przetwarzania danych osobowych do celów rekrutacji.

Og³oszenie dodane: Czwartek, 02 Pazdziernik, 2014  13:32

Identyfikator: 524111

Wy¶wietleñ: 3081

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Koordynator/ka
  2. Koordynator dzia³u reklamacji
  3. Koordynator w biurze kredytowym
  4. Koordynator Regionalny
  5. Koordynator ds. Promocji Gorzów Wlkp.