Brzeg, Opolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Praca w Play

Brzeg

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Młodszy Konsultant ds. Sprzedaży
Zadania:
&#8226; realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
&#8226; aktywna sprzedaż produktów i usług
&#8226; obsługa Klienta zgodnie ze standardami
&#8226; realizacja zadań administracyjnych i porządkowych
Wymagania
&#8226; wykształcenie co najmniej średnie
&#8226; doświadczenie w sprzedaży
&#8226; nastawienie na cel
&#8226; wysoka odpowiedzialność i kultura osobista
&#8226; dyspozycyjność
Oferujemy
&#8226; stałe wynagrodzenie oraz system prowizyjny
&#8226; szkolenia zawodowe
&#8226; atrakcyjne systemy motywacyjne
&#8226; otwartą i nowoczesną kulturę organizacyjną
Aplikację (CV wraz z listem motywacyjnym) prosimy przesłać na adres
zarzad.brzeg@play2.kim.pl/, podając w tytule swoje imię i nazwisko.

Ogłoszenie dodane: Piatek, 06 Lipiec, 2012  12:18

Identyfikator: 404653

Wyświetleń: 4128